Plujte
na vlně
osvěžení
Objev řadu Active
Neochucená řada

Birell je u nás dlouhodobě nejoblíbenějším nealko pivem a pro mnohé se stal synonymem celé kategorie. A proč tomu tak je? Skvělou chuť nealko piva zajišťuje použití speciálního kmene pivovarských kvasinek. Ty během kvašení produkují minimum alkoholu, takže může proběhnout celý proces kvašení.

Birell je jedinečný díky třem zásadním ingrediencím: kvalitnímu ječmenu, nejlepšímu chmelu (odrůdy Aurora, Saaz Late a Sládek) a kvalitní vodě.

Tu pravou variantu si vybere naprosto každý! Sáhneš radši po klasickém nealko světlém ležáku, Birellu polotmavém nebo zkusíš styl IPA či Za studena chmelené osvěžení?

Podívejte se na produkty
Ochucená řada

Skvělé osvěžení, chuť toho nejlepšího nealkoholického piva a šťavnaté ovocné kombinace? Přesně to najdeš v každé plechovce ochucené řady nealko radlerů Birell. Několik let zpátky jsme přišli s legendárním Pomelo & Grep a od té doby sázíme jednu skvělou příchuť za druhou. V naší nabídce si každý najde to svoje, ať už dáváš přednost citrusovým kombinacím nebo příjemně nasládlým druhům ovoce, jako jsou maliny nebo višně.

Podívejte se na produkty
Active řada

Pořádné osvěžení

Pořádné osvěžení a ještě něco navíc. Přesně to ti přináší nová řada Birell Active, která jako první v Čechách nabízí i ochucené nealkoholické pivo s kofeinem. Vyzkoušej tři skvělé kombinace chutí ovoce, které tě osvěží během dlouhého odpoledne, při práci či studiu.

Maximum chuti

A tím nekončíme! Maximum chuti a snížený obsah kalorií ti v řadě Active přinesou i dvě šťavnaté varianty se sníženým obsahem cukru. Tak po které sáhneš jako první?

Podívejte se na produkty